Los Angeles Kings
Utolsó hsz: la_mikee
Idõpont: 11:05
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.28. 11:27  l  #5968
Kikaptunk a canadiens ellen. Nagyon súlytalanok voltunk a 2. harmadban voltak azért jó esélyeink, hogy egyenlitsünk de e helyett csak tovább nőtt a különbség. Vanek a 2. gólnál hibázott. Igy eladni a korongot. Miller attól függetlenül, hogy 3 gólt kapott nagyon jól védett nem egy bravúrt mutatott be. Leo meg elbaszta Price SO-ját és megint gólt lőtt. Hihetetlen a csávó
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.27. 15:25  l  #5967
Az mez szép, de Kaleta felugrik, 25 meccs, mint Downie esetében...Jah ott halál volt. Akkor gondolom ez semmi.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.27. 12:39  l  #5964
azért ezt Schenn hozta, és meg lehet érteni a dolog minden oldalát figyelve :)

.. de köszi, jó kis bunyó, grat a győzelemhez
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.27. 10:47  l  #5963
Nekem nagyon tetszik ez a mez.

Nyertünk a leafs ellen mint az esetek nagy többségébe azonban nem lehetünk teljesen elégedettek. Egy harmadot játszottunk az elsőt. Leo hatalmas már megint gólt lőtt. Idén a mi védőink lőtték eddig a legtöbb gólt az NHL-ben. Weber jó volt sokkal jobb mint Rivet és végre van a csapatban egy fizikális bekk is. Myers kezdi megtalálni a tavalyi önmagát ma is láthattunk tőle szép rushokat. Pommer idén nem leli a gólvágó ütőt egyenlőre viszont védekezésben oda teszi magát ma is sokat tett a PK unitba.
Imádom ezt a csávót

All-Star

Válasz Buchek8 hozzászólására (#5962)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.27. 2:20  l  #5962
nem olyan szép ez a mez De vezettek és ez a lényeg.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.27. 2:14  l  #5961
Na akkor ide irogatok mer mixi miatt nektek szurkolok meg amúgy is Miller miatt

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.26. 18:44  l  #5960

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.25. 19:46  l  #5959
Stuart jó volt a többieket nem kommentálom. Persze pénteken a leafs ellen és szombaton a canadiens ellen lehet javitani.
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#5958)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.25. 17:39  l  #5958
1-0-ra kikaptunk a Penguins-től. Tipikus meccs, ha reggelig játszunk akkor se lövünk gólt. Pedig 10 perc kivételével jól játszottunk végig, de a befejezés sose sikerült. Adam-nek még sok az NHL. A nagy hibája gólt ért. Igaz ott Sekera is hibázott, de utána Myers-szel karöltve levették Crosby-t. Akik nagyon tetszettek az Gerbe, Goose, Stuart (az egyik legjobb csatárunk volt), Weber (hiba nélkül lehozta a meccset, simán jobb volt mint Rivet vagy Butler) illetve Enroth (már most jobb, mint Lalime). Vanek és Ennis sem volt rossz, csak nagyon hullámzott a teljesítményük. Igazából rossz helyzetben vagyunk, mert hiába javult fel a játékunk a szezon elejéhez képest, ez pontokban nem nagyon nyilvánul meg. Még Vanek pontszériája is véget ért.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.23. 20:06  l  #5957
Nálam a play of the week

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.23. 17:37  l  #5956
Hát tényleg bánhatjuk a Tampa ellen a két pontot, mert simán meglehetett volna. Lalime hibájáért nagy kár, de előtte nem egy nagy bravúrt bemutatott. Nem rajta ment el a meccs. Sokkal inkább, hogy kevés nagy ziccert tudtunk kialakítani. Főleg a második harmadban. Ott nagyon nem ment. A harmadik harmadban már nem akart játszani a Bolts, ennek ellenére se tudtunk gólt lőni. Ez egy kicsit aggasztó. Látszik, ha nem megy igazán az első sornak akkor bajban vagyunk. A Kings ellen Ennis-ék zseniálisak voltak máris más lett az eredmény. A bírók tényleg viccesek voltak a végén, de szerintem hamarabb is eldönthettük volna a mérkőzést, ha tudjuk.

A Sekera-Myers duó irtózatosan tetszik. Andrej annyira magabiztos, hogy már fáj. Alig tud hibázni. Tyler meg visszatért a tavalyi formájához. Cikázik a jégen. A Kings ellen nagyon tetszett a negyedik sor is. Kapartak, mint az atom. Vanek meg végre igazi sniperként játszik. Szerintem, ha nem back-to-back meccs lett volna a Tampa elleni akkor nyertünk volna.

Közben sérülések miatt Adam-ot és Stuart-ot felhívtuk. Nieds-nek két hetet kell kihagynia. Nem fog hiányozni. Az elmúlt két meccsen nagyon halovány volt. Hecht-nek és Timmy-nek is vannak gondjai. Szóval nem egyszerű most a helyzet.
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#5955)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.21. 11:54  l  #5955
Na szóval kicsit lenyugodva még mindig buzik voltak ez a zebrák!!! De magunknak szúrtuk el ezt a meccset. A 2. gólnál Lalime mit csinált. Vanek is kihagyott egy breakaway-t meg Goose is habár az övé nem volt olyan egyszerü helyzet mint az osztráké.

Mindenesetre nagyon szomorúak nem lehetünk mert az elmúlt 5 meccsen 3-2-0 a mérlegünk és megvertünk 1 washingtont, vancouvert és egy kingset. Nem is vártam ebből az 5 meccsből 6 pontnál többet de simán meg lehetett volna a 8 pont ha ma nem basszuk el meg nincsenek ezek a buzi zebrák.
All-Star

Válasz hyundai26 hozzászólására (#5954)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.21. 11:41  l  #5954
A faszom tele van buzi zebrák!!!!!!!!!

A 3. harmad végén 3 trippinget nem fújtak be pedig fél perc alatt volt mind a három eset a meg nem adott gól meg a faszomat szopják le!! A tampa nagyon örülhet a 2 pontnak mert egy se járt volna nekik ezeket a birókat meg örök életre eltiltanám a hokitól a 3. harmad beli teljesitményük botrányos volt.
All-Star

Válasz xetniesx hozzászólására (#5953)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.21. 9:27  l  #5953
2-1-es vereség ,kár érte, Vanek a gólszerzőnk. az utolsó harmadban akár fordíthattunk is volna,de még egyenlíteni sem sikerült. Rivet újabb -2...
1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.20. 22:50  l  #5952

Ma hazai jégen Tampa őket is verni kell. Stamkos levétele a jégről lesz a kulcs ha ez sikerülni fog akkor nyerhetünk és meglehet a sorozatban negyedik hazai győzelmünk.

nos, reméljük nem fog

egy dolgot kívánhatok nektek is és magunknak is: legyen sérülésmentes, jó meccs a mai!

Válasz hyundai26 hozzászólására (#5951)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.20. 20:29  l  #5951
Sorozatban ez volt a harmadik hazai győzelmünk és a Kingsnek nagyon nem megy ellenünk amit nem is bánok. Sekera volt nálam a meccse embere nagyon tetszik a játéka ott van támadásban és védekezésben egyaránt és Myersel nagyon jó párt alkotnak. Vanek kezd bele lendülni szép volt a bele érős gólja. Miller az első gólt benézte érzésem szerint, nincsen csúcs formában de azért még mindig zseniális. Morrison, Rivet tényleg nem jók főleg az öreg én már tavaly se adtam volna neki oda a "C"-t nem, hogy idén. Végre találtunk egy jó PP összeállitást is Vanek-Timmy-Pommer Roy-Myers ez a PP unit egész türhető volt ha azt vesszük, hogy 2 gólt lőtt a liga legjobb PK egységének.

All-Star

Válasz xetniesx hozzászólására (#5950)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.20. 10:00  l  #5950
na behúztuk 4-2 re vertük a LA-t. Roy 7meccses pont streaken van,remélem tovább húzza,továbbra is ő a csapat legjobbja.Vanek is kezdi gyűjtögetni a pontokat.Rivet visszatért 11perc alatt -2. Morrisson szinté zenész.
Miller végre kezdi gyűjteni a győzelmeket.
holnap Tampa .btb meccs jó lenne ha behúznánk,Stamkosból csak kifogytak a pontok erre a meccsre
a 7ik NYR-től 2 pontra vagyunk,feljebb kell még zárkózni mert az előttünk lévők mind kevesebb meccset játszottak.
1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.19. 23:31  l  #5949
Butlert nem ajánlják felvenni a fentesiben mert szerintük ő megy a kezdőből. Contador fantasztikus lett. Mondjuk őtt már rég szerettem volna a Sensbe, még a Floridában tetszett meg a fazon.
Sekera kikerülését kétlem.

Válasz xetniesx hozzászólására (#5948)
  WIN OR LOSE, WE LOVE OUR SENS!
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.19. 23:26  l  #5948
azt olvastam ma a Kings ellen visszatérhet Rivet,bár nem nagyon várom hiába ő a "C",le van lassulva az öreg,és azt sem nagyon látom rajta,hogy olyan sok erőt sugározna mint kapitány. remélem nem Sekera helyére rakja be Ruff.a szlovák kezd belelendülni.taláán Butler kikerül. Morrisson helyett Montador teljesít nagyon jól,ez azért meglepett.
1.sor

Válasz Centurio hozzászólására (#5947)
  :)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.19. 23:18  l  #5947
Ráadásul az hitjei is nagyon lekarcsúsodtak. Azért ehhez nem olyan kevés lenne a jégideje, de mintha ott sem lenne. Rivet jön vissza a csapatba?

Válasz xetniesx hozzászólására (#5946)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.19. 23:12  l  #5946
igen az nem tett neki jót,azóta keresi magát,sok korongot ad el,főleg kapu mögött.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.19. 23:03  l  #5944
Draftoltam, és sérüléséig nem volt rossz. azóta jóval maga alatt van.

Válasz xetniesx hozzászólására (#5943)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.19. 23:00  l  #5943
amúgy Morrisson nekem nem tetszik,nem ezt e teljesítményt vártam tőle.

ja amúgy ne legyél biztos benne hogy a hazai pálya feltétlenül előnyt jelent nekünk... de jó lenne behúzni,máshogy nem lesz esélyünk fljebb kapaszkodni,ha nyerünk 2 meccset,aztán 2-őt elveszítünk!
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#5942)
  :)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.19. 20:15  l  #5942
Gameday

Újabb kupa esélyes csapattal mérkőzünk meg. Kemény ellenfél lesz ez a Kings remélem, hogy Bernier fog védeni és nem Quick. Hazai jégen viszont van esélyünk megverni őket de az 1 ponttal is beérném.
Let's Go Sabres
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.18. 22:29  l  #5941
Sekera eddig is jó volt Myers még mindig nem az igazi viszont. Morrison meg tényleg nem az a szezon eleji védő Leo meg eddig se tudott védekezni de legalább lövi a gólokat
All-Star

Válasz Nafta hozzászólására (#5940)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.18. 22:27  l  #5940
jól értem hogy most aki rossz volt megjavult, aki meg jó elromlott a védelmetekben ?

Morrison meg Leopold régen a jobb védőkhöz tartozott, míg Myers meg Sekera meg elég döcögösen kezdte

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.18. 19:20  l  #5937
Szerintem meg egy pontot megérdemeltünk volna mert 3-0-ról vissza jöttünk a meccsbe és elmormolhatnak a caps fanok egy imát Neuvirth előtt. Persze nem csak szerencséje volt a srácnak hanem védeni is tud de ma igazán jó napot fogott ki.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.18. 18:16  l  #5936
Nem sikerült sajnos. A mérkőzés első felében nem nagyon ment nekünk, főleg a kettős Caps előny után. El is mentek 3-0-ra. Aztán szinte a semmiből lőttünk két gólt és felpörögtünk. A harmadik harmadot azonban nem úgy kezdtük, ahogy egy hátrányban lévő csapatnak kell. A végjátékban már éreztem a tüzet a fiúkban, de ettől több kell, hogy a Caps otthonában nyerjünk. Miller is gyenge volt, szinte minden kipattant róla. A védelemben Myers és Sekera tetszett. Montador elment, Leo védekezésben továbbra is gyenge. Ahogy Morrisonn is. Már nem először kapunk úgy gólt, hogy a kapunk mögötti palánknál elveszítjük a párharcot és egy visszapasszból jön a gól. (ma kettőt is kaptunk így) Sajnos Tallinder és Lydman hiányzik ilyen szempontból. Ők nagyon érezték ezt a dolgot. A csatárok közül csak az első sor + Hecht akart valamit. De az első sor sem jelentett most állandó veszélyt. Igaz, ha felpörögtek akkor csak Neuvirth bravúrjai mentette meg a Washington. Ennek ellenére szerintem megérdemelt a hazai siker.

Nélküle: 24-31-6

Mindig is imádtam a csókát, de ezek után... Ma is játszik, úgyhogy nagy az esélyünk a győzelemre.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.16. 17:54  l  #5933
Hát igen Vanek küzdése révén lőttük az első gólt is. Ma tényleg oda tette magát és remélem folytatja ezt a játékot a szezon során. Az ikreiről meg nem is tudtam újabb szablyás apukát köszönthetünk
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#5932)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.16. 17:45  l  #5932
Az első két harmad második 10 percében remekül játszottunk. Ellenben az első 10 perceket átaludtuk néha, a harmadból alig tudtunk kijönni. A védelem néha keringett és nem találta a helyét. Az utolsó harmadban sem voltunk túl jók, majdnem el is buktuk miatta a mérkőzést. Szóval öröm, hogy így is behúztuk a két pontot. Ez talán jelzi, hogy végre jó úton vagyunk és nem kell remekül játszanunk egész meccsen, hogy behúzzunk egy jó csapat ellen a két pontot. Vanek és Ennis tényleg zseniális. Nem tudom Thomas-ba mi ütött (talán az ikrei születése), de rég láttam így küzdeni minden egyes korongért. Végre van első sorunk. Nekem még tetszett a harmadik sor is. Küzdenek keményen, bár néha becsúszik egy egy hiba. Egyre feljebb kapaszkodunk a tabellán...
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#5930)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.16. 12:59  l  #5931
ehhh de jo kis meccs lehetett ez, nagy grat !!!

mostantól jót ne halljak rólatok, zúzzzatok
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.16. 12:33  l  #5930
5 meccs óta vagy SO-ba vagy OT-ba dőlnek el a meccseink és csak egy OT vereségünk van ebből az ötböl.

Vanek, Roy, Ennis nagyot játszott főleg Vanek és Ennis már már a Briere-Vanek duót idézték. Nagyon jó meccs kerekedett a végére főleg az OT volt izgalmas. Holnap Caps aztán egy Kings, Tampa back-to-back. Minimum 3 pont kell de a 6 se elképzelhetetlen ha igy játszunk.
All-Star

Válasz xetniesx hozzászólására (#5929)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.16. 8:38  l  #5929
OT-ben győztünk a Canucks ellen is, azért ez most a 2ik nagy skalp. mostmár tényleg induljunk felfelé.a meccset sajnos nem láttam,de biztos jó meccs lehetett,mert rengeteg lövés volt és persze nyertünk. Roy újabb pont,senki nem végzett mínuszban,ami nagy szó,de viszont kaptunk 2 PPG-t,bár ebben nagyon ott van a Vancouver.